Loading...
جستجو کنید فرم سفارش

بازدید معاون اجرایی رییس جمهور از غرفه گروه بهمن

معاون اجرایی رییس جمهور در آخرین روز از پنجمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته از غرفه گروه بهمن دیدن کرد و با مدیران شرکت های بهمن دیزل و سیبا موتور به گفت و گو پرداخت.
در این دیدار دکتر صولت مرتضوی معاون اجرایی رییس جمهور از آخرین اقدامات و دستاوردهای شرکت های بهمن دیزل و سیبا موتور در تولید انواع کامیون، کامیونت، مینی بوس و اتوبوس مورد نیاز حمل و نقل کشور مطلع شد.
گفتنی است؛ بهمن دیزل و سیبا موتور که شرکت‌های تولید کننده خودروهای تجاری گروه بهمن محسوب می شوند، اقدامات جدی در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل در برنامه کوتاه مدت خود دارند و بخشی از آن را در پنجمین نمایشگاه حمل و نقل در معرض دید عموم قرار دادند. همچنین با توجه به توانمندی‌های موجود در این دو شرکت به عنوان شرکت‌های پیشرو در حوزه حمل و نقل محسوب می شوند.
از جمله این اقدامات می توان به عرضه‌ مدرن‌ترین و ‌پر قدرت‌ترین کامیون ساخت کشور با قیمت بسیار مناسب و رقابتی و‌ پس از آن یک کامیون کشنده ۱۸ تن تا دو ماه آینده اشاره کرد که از نظر قدرت، کیفیت و قیمت به عنوان بهترین کامیون‌های بازار شناخته خواهند شد. شرکت سیباموتور نیز که تولید محصولات FAW را به عهده دارد، با دو محصول پر قدرت و‌ پیشرفته در ابتدای سال آینده در بازار حضور پیدا می‌کند. همچنین اوایل سال آینده تولید انبوه مدرن ترین اتوبوس شهری مدرن ۱۲ و ۱۸متری توسط یکی از شرکت‌های زیر مجموعه گروه بهمن آغاز و به بازار عرضه خواهد شد.

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.